Kdo jsme | MICHALRUN

Kdo jsme

Jsme parta nadšenců, kteří závod s celodenním programem dělají srdcem. 

Jde nám především o to, aby si ten den užil každý, ať už je to běžec, turista, dítě nebo doprovod.

Každým rokem připravujeme něco nového, co ostatní závody nemají.

Celkově se snažíme propojit přírodu Slezské Ostravy s historií hornictví a podpořit místní podnikatele.

 

HANKA

 

Hlavní organizátorka, která měla prvotní myšlenku udělat běžecký závod. Stará se o zázemí, hledá sponzory a dělá celkovou administrativní práci. Hlavně používá velké srdce do všeho, co je připraveno v zázemí. Jinak je to michálkovická běžecká máma, kterou můžete potkat běhat s kočárkem nebo na horách s dítětem na zádech. Můžete mrknout i na její další aktivity a to na na Instagram @behnahanek

 

 PAVEL

Organizátor, který se stará o hudební program. Rockový specialista, který vybírá ty nejlepší kapely. Navíc je to sympatický vždy usměvavý fotograf, který každého rád vyfotí. Kapely hledá nejen místní, ale také i zahraniční. Má rád nové technologie, takže ho můžete potkat v místních lesích, jak zkouší další novou hračku. Na veškeré jeho fotky se můžete mrknout na fb: dartmoor P.D.

 

RADIM

 Organizátor, který má na starost značení trasy včetně administrativy. Také je jeden z našich sponzorů. Radim je místní běžec, který vždy vede celou skupinu, když se dělají proběhy trasy před závodem. Člověk, který má srdce na správném místě a dává do toho všechno. Je specialista ve značení tras a vždy vymyslí něco nového, co by pomohlo účastníkům v orientaci mezi uličkami.

 

 ŠÁRKA

 

Organizátor, který je poslední a čerstvou posilou v našem týmu. Stará se o příspěvky na sociálních sítích a hledá dobrovolníky. Můžete jí často potkat na horách nebo procházkách po Slezské Ostravě. Jako turista nám dala nové nápady, abychom oslovili nejen běžce. Člověk, který je vždy usměvavý a miluje výzvy. A neskutečný odborník na počítačovou technologii.

  


+420 724 059 518


michalrunrunostrava@gmail.com


Facebook 


www.michalrun.cz


MICHALRUN


ZÁVODY


REGISTRACE


STARTOVNÍ LISTINA


FOTKY


KONTAKT